Kaasavate õppemeetodite rakendamine klassis

Koolitusel osalesid 3 kooli ja 4 lasteaia meeskonnad. Meie kooli meeskonda kuulusid: Anne-Ly Lään, Marju Meremäe, Endla Üksti ja Signe Hohensee. Koolitus oli meeleolukas ja toimus kasutades erinevaid kaasavaid õppemeetodeid, mida saime kohapeal katsetada. Koolituse etappide vahepeal toimusid kodutööd, mille käigus proovisime õpitut klassiruumis ja kokku saades toimusid arutelud. Koolitused toimusid kolmes etapis oktoobris 2016 ning jätkuvad koostööseminaridega märtsis 2017. Meie koolis toimub seminar 29. märtsil. Koolituse viisid läbi Tallinna Ülikooli õppejõud Katrin Poom-Valickis ja Kaia Köster. Koolituse eesmärkideks oli õppida kaasavaid õppemeetodeid, mida klassiruumis katsetada/rakendada ning parimate kogemuste ja teadmiste jagamine professionaalse koostöö raames osalevate erinevate haridusasutuste vahel.  Koolituse materjalidega saab tutvuda nendelt linkidelt: I moodul, II moodul, III moodul.